Sveicināti!

Mani sauc Aleksandrs Kendenkovs, esmu es profesionāls fotogrāfs ar vairāku gadu pieredzi, kas uzkrāta ikdienā strādājot ar dažādiem reklāmas fotogrāfiju žanriem. Kāzu fotogrāfijas žanrā es apvienoju dokumentālo un māksliniecisko fotogrāfiju, kur galvenā loma ir atvēlēta tieši jums!

Sadarbībā ar mani kāzu fotografēšana kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu, ko varēsit izbaudīt atkal un atkal, aplūkojot jūsu brīnišķīgās un krāšņās fotogrāfijas! Šajā īpašajā dienā mēs ieliksim jūsu ģimenes hronikas pamatakmeni, un es to papildināšu ar savām zināšanām un pieredzi!

Fotografēšanas laikā mēs kļūstam par draudzīgu komandu, kurai ir svarīgs gan darba rezultāts, gan arī kvalitatīvi pavadīts laiks! Tāpēc es plānoju fotografēšanu jums ērtā režīmā, protams, cenšoties maksimāli apdomāt visas nianses jau iepriekš un tajā pašā laikā arī radoši improvizēt!

 

Daži iemesli, kāpēc sadarboties ar mani:

 

Darba pieredze:

Es esmu profesionāls fotogrāfs ar 15 gadu pieredzi. Katru gadu es fotografēju vidēji 10-15 pāru kāzas. Vairumā gadījumu kāzas ir vasaras pasākumi. Pārējā laikā es strādāju pie dažādiem reklāmas fotoprojektiem, kas ļauj bagātināt kāzu fotografēšanu ar dažādiem radošiem risinājumiem. 

Uzticamība:

Jūs esat gatavojušies šai dienai ļoti ilgi, ir ieguldīts daudz pūļu, plānojot katru detaļu, un tagad šī diena ir klāt   tehnika nedrīkst jūs pievilt!

Man līdzi vienmēr ir divas fotokameras. Tā ir ērtāk un drošāk. Ja viena kamera pievils, mēs turpināsim fotografēt un tik un tā visu paveiksim augstākajā līmenī!

 

Kvalitāte:

Profesionāla līmeņa aprīkojums ir viens no svarīgākajiem kritērijiem jebkura profesionāļa darbā. Pat sarežģītos darba apstākļos jūs varat paļauties uz stabilu, nevainojamu rezultātu.

 

Pārliecība:

Ar katru pāri es noslēdzu līgumu, kas sniegs jums pārliecību par pasūtījuma izpildi. Līgumā tiek noteikta cena, darba apjoms un tā īstenošanas termiņi.

FOTO UZŅEMŠANAS DATUMA REZERVĒŠANA:

Rezervēšana tiks uzskatīta par aktīvu pēc avansa apmaksas vismaz 100EUR.

LĪGUMA NOFORMĒŠANA:

Ar katru klientu mēs parakstam līgumu par saskaņotajiem foto pakalpojumiem.

 

Radošums:

Radoša pieeja darbam ir mans kredo! Es vienmēr meklēju jaunas idejas un risinājumus, lai radītu unikālus fotoattēlus tieši jums!

 

Konsultāciju sniegšana:

Uzskatu, ka klients jākonsultē gan pirms fotosesijas, gan arī tās laikā.

Tā kā sazinājāties ar mani, es noteikti iesaku tikties un apspriest visas gaidāmās fotografēšanas nianses.

Tikšanās laikā jūs varēsit dalīties ar savām vēlmēm un redzējumu, savukārt, es jums ieteikšu vietas, kur mēs varam doties un izlemt par fotografēšanas stilu.

Ja jums ir gatavs svētku scenārijs, pastāstiet par to fotogrāfam un video operatoram. Mums ir svarīgi zināt, kas notiks un kad!

 

Rezultāts:

Mana darba rezultāts 1000-2000 fotogrāfijas, no kurām es apkopošu dažus simtus perfektu attēlu jūsu albumam vai fotogrāmatai.

 

Ātrums:

Pirmos attēlus jums nosūtīsim jau pirmajā nedēļā!

Dažus attēlus var uzreiz lejupielādēt no kameras viedtālrunī un ātri ievietot sociālajos tīklos! Mēneša laikā es apstrādāšu un iesniegšu jums visu gatavo materiālu.